SOME WORDS ABOUT US

Well-coordinated teamwork speaks About Us

We love what we do

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia.

Our working process

She packed her seven versalia, put her initial into the belt and made herself on the way.

HAKKIMIZDA

Hars Akademi

Hars Akademi Yayınları, Paradigma Akademi Yayın Grubu Kuruluşunun alt kuruluşu olarak 2022 yılında faaliyete geçmiştir. Amacı bilim, kültür ve sanat alanlarındaki özgün yayınları okurlarla buluşturmaktır. Bu anlamda araştırma-inceleme kitaplarını olduğu gibi şiir, öykü, deneme, anı ve roman gibi türlerdeki eserleri de yayımlamayı amaçlamaktadır.
Hars Akademi Yayınları, yayımlanmak üzere gelen eserleri editörlük süzgecinden geçirmekte, genel ahlaka, toplum değerlerine ve ulusal çıkarlara aykırı çalışmaları iade etmektedir. Yayınevimizden çıkan her bir eserin zamana ve geleceğe değer katması en önemli temennimizdir. Bunun için başta dil sorumluluğunu ve ifade edilen etik değerleri yazarlarımızdan beklemekteyiz.

Hars Akademi, 2022

Hars Akademi Yayınları, yazım anlayışı olarak Türk Dil Kurumunun güncel yazım kurallarını esas almaktadır.
Hars Akademi Yayınları, ulusal ve uluslararası yayınları kabul etmektedir. Yayınevine gelen her eser editörler kurulunca incelenip, yayın sahibiyle anlaştıktan sonra yayım sürecine alınır. Kitap dosyaları her aşamada yayın sahibine açıkça bilgi vermeyi taahhüt eder.
Hars Akademi Yayınları, Paradigma Akademi Yayın grubu üyesi olduğundan Paradigma Akademinin yayın kalite ve şartlarını taşır. Dolayısıyla ulusal ve uluslararası bir yayın kuruluşu olan Paradigma Akademinin ulusal ve uluslararası yayınevi statüsünü de taşır.

Hars Akademi, 2022

WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
Hars Akademi Yayınları, 2022

Genel ahlaka, toplum değerlerine ve ulusal çıkarlara hizmet ediyoruz

11
Ekip Üyesi
13
Tamamlanan Proje
Videoyu oynat

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Videoyu oynat

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.