SIKÇA SORULAN SORULAR

Yayınlamak istediğiniz kitabı tek bir dosya içerisinde sitede belirtilen iletişim adreslerinden birine gönderebilirsiniz. Editör tarafından incelenen kitap için sizlere geri dönüş yapılmaktadır. Ardından yapılan anlaşma sonucunda ise kitabınız baskıya hazır hale gelmektedir.

Yayınevimiz editörlük, dizgi, kapak tasarımı gibi hizmetleri vermektedir.

Yayınevimize gelen her kitap dosyası editör tarafından incelenir ve tespit edilen hatalar düzeltilir.

Kitap tasarımında sizin isteklerinizi göz önünde bulundurarak özgün kapaklar hazırlanmaktadır. Bununla birlikte kendi tercih ettiğiniz bir görselle kitabınızın kapağını hazırlayabilirsiniz. Fakat baskı kalitesi açısından belirlediğiniz görselin en az 300 dpi çözünürlükte olması gerekmektedir. Ayrıca kullandığınız görselin telif haklarının ya size ait ya da kullanım hakkını almış olmanız gerekmektedir.

Yayınlanacak kitabın içeriği, sayfa sayısı, kaç adet basılacağı yönünde bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Ayrıca kitap dosyasına editör tarafından yapılan düzeltmeler, dizgi ve kapak tasarımı gibi işlemlerde ücret alınmaktadır.

Kitabınızın herhangi bir editörlük, dizgi ve kapak tasarımı gibi işlemler gerektirmiyorsa sadece baskı ücreti alınacaktır. Fiyatlandırma ise kitabınızın sayfa sayısı ve kaç adet basılacağı yönünde değişiklik gösterebilir.

Yayınevimiz tarafınca hazırlanan sözleşmede hem yayınevimizin hem de eser sahibinin bilgileri yer almaktadır. Karşılıklı atılan imzalarla anlaşma sağlanmış olacaktır.

Basım süreci tamamlanan kitap, sitede yer alacaktır. Sepete ekle bölümünden gerekli bilgiler girilerek satış işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

Yayınevimizden satın alınan kitaplarda kargo ücreti karşı ödemeli olarak gönderilir.

Bilgi için

Herhangi bir sorunuz için bizimle iletişim kurun