1. Banka havalesi veya eft (elektronik fon transferi) yaparak:

  Akbank, Finasbank, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası hesaplarımızdan (tl) herhangi birine yapabilirsiniz.

 1. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile:

  Her türlü kredi kartınızla online ödeme imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 (üç) iş günü içerisinde yapılacaktır.

 1. Sipariş Bedeli İadesi:

  Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda, Hars Akademi Yayınları 3 (üç) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 TESLİMAT

 1. Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 (üç) iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
 2. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
 3. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişlerini verdiğiniz ürünler Çanakkale merkezli bayimizden Yurtiçi kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. 
 4. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları şimdilik sadece Türkiye için geçerlidir.

Ödeme Takibi 

 1. 1. Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
 2. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak sipariş sahibi ile bağlantı kurulmaktadır.
 3. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresi, sipariş verildiği takdirde onaylanmış olacaktır. Sipariş ile ilgili detaylar belirtilen e-posta adresine iletilecektir. E-posta adresinizi yanlış girmeniz durumunda lütfen +90 505 252 7661 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz. 

 4.Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar, kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 Lütfen dikkat ediniz!

 1. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. 
 2. Ürün teslim alındıktan sonra, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
 3. Ürün hasarlı ise, hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda +90 505 252 7661 numaralı telefonumuzu arayarak veya durumu destek@harsakademi.com mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

  Bizlere iletilen e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız, ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.