ÜCRET POLİTİKASI

 

Yayınevimiz kâr amaçlı bir oluşum değildir. PARADİGMA AKADEMİ’nin bir markası olarak okur ve yazarlarımıza danışmanlık, editörlük, dizgi, kapak tasarımı, ISBN, Bandrol alma, yazım kurallarına uyarlama gibi konularda hizmet vermekteyiz. Bu hizmetleri alanında uzman arkadaşlarımız vermekte ve karşılığını da bizzat kendileri almaktadır.

Yayımlanmasına aracılık ettiğimiz kitapların satış hakları da yazarlarına aittir. Dolayısıyla kitabın ücreti yazarlarımıza iletilir; postalama sorumluluğu da yazarlarımıza aittir. Ancak satışına aracılık ettiğimiz kitaplardan verdiğimiz hizmetin karşılığı olarak %10 kesinti yapmaktayız.

Sitemizde PDF kitap satışı da yapılmaktadır. Bu şekilde satılan kitapların üzerinde basılı kitap ücretlerinin yanında PDF satış ücreti de bulunmaktadır. PDF ücreti yazmayan kitapların PDF satışı da yapılmamaktadır. Ücreti ödenen kitaplar mail adresine gönderilecektir.

Her türlü siparişte dekont, isteme adresi, kitap adı ve adedi, yazarından imzalı istenilip istenilmediği gibi bilgiler 05537396628 numaralı telefona whatsapp web yoluyla iletilmelidir.